INFORMACJE Z ZEBRANIA RADY RODZICÓW

23 września 2022

Szanowni Państwo

Pragniemy poinformować Państwa, iż dnia 20.09.2022r. odbyło się zebranie Rady Rodziców                  Zespołu Szkół w Kleosinie, Przedszkola w Kleosinie. Podczas spotkania zostały przeprowadzone wybory do Prezydium Rady Rodziców Przedszkola w Kleosinie w roku szkolnym 2022/2023:

Anna Śledziewska  -przewodnicząca prezydium

Patrycja Kudrycka– sekretarz prezydium

Sandra Mlonek – skarbnik prezydium

Justyna Łuczaj  – członek prezydium

Kamieński Krystian – członek prezydium

Na zebraniu podjęliśmy decyzję o kwocie  na Radę Rodziców w roku szkolnym 2022/2023 w wysokości  w 150 zł.  Wpłaty należy dokonać na konto   18 8074 0003 0000 9061 2000 0020
W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko oraz grupę przedszkolną, do której uczęszcza dziecko.

W celu usprawnienia weryfikacji wpłat, bardzo prosimy o dostarczenie wychowawcom grup potwierdzenia dokonania wpłaty. Prosimy o wpłatę do dnia 30 listopada 2022. Zgodnie z regulaminem za drugie dziecko   z  uczęszczające do przedszkola płaci 75 zł, trzecie dziecko 0 zł.

Poruszono temat wyprawki przedszkolnej. Z ustaleń rodziców wynika, iż trójki oddziałowe zdecydowały się zebrać  od rodziców dobrowolną wpłatę na wyprawkę w kwocie 100 zł na semest i przekazać zebrane w ten sposób fundusze wychowawcom grupy, z przeznaczeniem na niezbędne do prowadzenia zajęć materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne.

Prosimy również o wpłatę 50 zł na teatrzyki– zbierają trójki oddziałowe, pieniążki zostaną przekazane wychowawcom.

Zwracamy się również do Państwa z prośbą o wspólne dbanie o bezpieczny i zdrowy pobyt naszych dzieci   w przedszkolu.  Prosimy o pozostawienie w domu dziecka z objawami infekcji.

Liczymy na miłą współpracę RADA RODZICÓW PRZEDSZKOLA W KLEOSINIE

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWAOpłaty za Przedszkole