DYŻUR WAKACYJNY

13 czerwca 2023

ZAPISY NA DYŻUR WAKACYJNY W MIESIĄCU LIPCU-

DLA DZIECI Z PRZEDSZKOLA W KSIĘŻYNIE I JUCHNOWCU

Dyrektor Zespołu Szkół w Kleosinie, Przedszkolu w Kleosinie informuje, iż w terminie 19.06.2023-21.06.2023  do godz. 15.00  prowadzone będą zapisy na dyżur wakacyjny. Po upływie wskazanego terminu wnioski nie będą przyjmowane.

Wniosek należy dostarczyć do Przedszkola w Kleosinie, ul. O. J. Walerowskiego 4.

Wniosek dla kandydatów jest dostępny na stronie internetowej przedszkola w Kleosinie www.przedszkole-kleosin.pl.

Do wniosku należy dostarczyć informację od pracodawcy, że w okresie deklarowanego pobytu w przedszkolu rodzice nie przebywają na urlopie wypoczynkowym, wychowawczym, rodzicielskim      i macierzyńskim.

Ze względów organizacyjnych przedszkole posiada ograniczoną ilość miejsc.

Lista dzieci przyjętych na okres dyżuru wakacyjnego, będzie wywieszona w wejściu przedszkola dnia 27.06.2023.roku.

WNIOSEK DO POBRANIA- KLIKNIJ TUTAJ

Szkolenie online dla rodzicówZAPRASZAMY DO PRZEDSZKOLA