Zjawisko nadużywania przez dzieci Internetu i cyfrowych urządzeń mobilnych realnie istnieje!!

18 listopada 2021

Pokolenie sieci, pokolenie szklanych ekranów, pokolenie always on – to tylko niektóre z określeń współczesnego pokolenia dzieci i młodzieży. Młodzi ludzie zatracają się w świecie wirtualnym,
w którym zaspokajają swoje dziecięce i młodzieńcze potrzeby, spędzają czas wolny, poszukują akceptacji i budują poczucie przynależności.

W ramach programu „Zdrowy przedszkolak” chcielibyśmy rodziców naszych podopiecznych uwrażliwić na zjawisko nadmiernego używania smartfonów, komputerów i Internetu przez dzieci.
Zapraszamy do zapoznania się z broszurą zawierającą wskazówki dotyczące podejmowania skutecznej interwencji w sytuacji zagrożenia uzależnieniem od mediów cyfrowych.

Link do pobrania broszury: TUTAJ

Informacje organizacyjnePRZERWA WAKACYJNA