WYNIKI "MINI OLIMPIADY SPORTOWEJ-EDYCJA XII" W RAMACH PROGRAMU "ZDROWY PRZEDSZKOLAK"

28 czerwca 2022

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Dnia 23 czerwca 2022 roku w godz. 9.00 – 11.00 na terenie kompleksu sportowego ORLIK
w Kleosinie odbyła się „Mini Olimpiada Sportowa – edycja XII”, organizowana przez Przedszkole w Kleosinie w ramach programu „Zdrowy Przedszkolak”. Spotkanie przebiegało pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny – Pana Krzysztofa Marcinowicza. Uczestnikami zawodów były dzieci z Przedszkola w Kleosinie, Szkoły Podstawowej w Kleosinie im. Jana Pawła II oraz Zespołu Szkół im. Ks. M. Sopoćki w Księżynie.

Jury w składzie: Pan Krzysztof Marcinowicz – Wójt Gminy Juchnowiec Kościelny – przewodniczący jury, Pani Iwona Grygoruk – przedstawiciel Urzędu Gminy Juchnowiec Kościelny, Pani Grażyna Rutkowska – Wicedyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II
w Kleosinie, Pani Teresa Seweryna Kozłowska – Dyrektor Przedszkola w Kleosinie, ogłosiło:

– miejsce I – drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kleosinie (54 pkt)

– miejsce II – Przedszkole w Kleosinie (52 pkt)

– miejsce III – Zespół Szkół im. ks. M. Sopoćki w Księżynie (50 pkt)

Wszystkim zawodnikom zostały wręczone dyplomy, medale i puchary.

Spotkanie odbyło się w atmosferze zabawy i dawało wiele satysfakcji wszystkim zawodnikom.

Gratulujemy wyników!

 

 

Wyniki konkursu na GRĘ PLANSZOWĄ promującą zdrowy styl życia w ramach programu „Zdrowy Przedszkolak”LISTY Z PODZIAŁEM NA GRUPY
Skip to content