Wyniki konkursu "Bajkowy świat"

8 listopada 2022

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ”Bajkowy świat”.

W Dniu Postaci z Bajek zostały rozdane dyplomy i upominki wszystkim dzieciom, które wzięły udział w  konkursie plastycznym „Bajkowy świat”. Dziecko po przeczytaniu przez rodzica bajki, baśni, opowiadania tworzyło ilustrację do wysłuchanego tekstu literackiego. Powstały zachwycające prace, które zostały wyeksponowane na wystawie. W konkursie wzięło udział 37 dzieci. Gratulujemy zwycięzcom i  wszystkim małym twórcom. Konkurs został zorganizowany w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa  2.0 jako akcja promująca i wspierająca rozwój czytelnictwa wśród dzieci.

Jury wyłoniło  następujących zwycięzców:

–  z kategorii dzieci trzyletnich:

I miejsce Alicja Piszczatowska

II miejsce Wojciech Dzieżyk

– z kategorii dzieci czteroletnich:

I miejsce Zuzanna Golonko

II miejsce Aleksandra Chmielewska

III miejsce Wiktoria Łapińska

– z kategorii dzieci pięcioletnich:

I miejsce Damian Barwicz

II miejsce Amelia Świerzbińska

III miejsce Maria Zarzecka

– kategorii dzieci sześcioletnich

I miejsce Klara Daniluk

II miejsce Martyna Łapińska

III miejsce Aleksander Predko

KONKURS RECYTATORSKI „MÓJ KOCHANY MIŚ”OPŁATA ZA PRZEDSZKOLE
Skip to content