Uwaga RODZICE DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH do Przedszkola w Kleosinie na rok szkolny 2022/2023

6 maja 2022

Rodzice dzieci nowoprzyjętych do Przedszkola w Kleosinie zobowiązani są do podpisania Umowy w sprawie  korzystania z usług Przedszkola w Kleosinie.

O dokładnym terminie oraz godzinach podpisania umowy, zostaniecie państwo poinformowani SMS-em.

Do podpisania umowy niezbędny jest Państwa nr dowodu osobistego.

W tym dniu zbierana będzie również opłata na kartę ewidencji pobytu dziecka w przedszkolu- STOPEREK, w wysokości 30 zł- zakup karty jest OBOWIĄZKOWY.

Do dnia podpisania umowy prosimy o zapoznanie się z Regulaminami i Procedurami obowiązującymi w Naszej Placówce. Są one dostępne na  stronie internetowej w zakładce DOKUMENTY.

Proszę się również zapoznać z treścią ZGODY NA PRZETWARZAIE DANYCH OSOBOWYCH- oraz z treścią OŚWIADCZEŃ-kliknij tutaj, które będą musieli Państwo podpisać.

Zapraszamy.

ZMIANA KWOTY STAWKI ŻYWIENIOWEJ W PRZEDSZKOLUWyniki konkursu na GRĘ PLANSZOWĄ promującą zdrowy styl życia w ramach programu „Zdrowy Przedszkolak”